לקוחות מוסדיים

ב-FIRSTINDEX אנו מאמינים שההתמקדות בלקוח היא המפתח להמשך ההצלחה, אנו מספקים את השילוב הטוב ביותר של מוצרים ושירותים, כמו גם גישה נוחה, ביטחון ושקיפות, דבר המאפשר ללקוחות שלנו לממש את הפוטנציאל של ההשקעה שלהם.
כל כספי הלקוחות מוחזקים בחשבונות נאמנות נפרדים. משמע, שפיקדונות הלקוחות נשמרים בחשבון בנק נפרד מכספי חברה, וכל מטרת כספי הלקוחות ישמש אך ורק למטרת המסחר ואי אפשר להשתמש בהם.
ב FIRSTINDEX אנו מקבלים בברכה מנהלי תיקי לקוחות, שזקוקים למערכת חזקה ויציבה ולסביבה אוטומטית לחלוטין, כדי לנהל את הכספים של לקוחותיהם. וככאלה, אנו מציעים את תוכנת ניהול הלקוחות למנהלי התיקים.

ניהול הקצאת חשבונות מנוהלים (MAAM)

ל FIRSTINDEX פתרונות מסחר למנהלי תיקי לקוחות,FIRSTINDEX מציעה למנהלי תיקים שמבינים את השוק, כמו גם את צורכי הלקוחות שלהם, מודולים רלוונטיים וגישה לשווקים. זאת, כדי לתמוך באסטרטגיות ההשקעה האישיות שלהם, באמצעות שותפות עם FIRSTINDEX, מנהלי התיקים יכולים להשיג את יעדי ההשקעה שלהם.
MAAM ACCOUNTS הוא הכלי של FIRSTINDEX, שמאפשר למנהלי תיקי הלקוחות לנהל את ההשקעות של לקוחותיהם.
MAAM מספק גישה למכשירי מסחר רבים דרך הממשק שלנו, המותאם אישית והמשולב במלואו לתוך פלטפורמות המסחר MetaTrader 4.
טכנולוגיה זו מאפשרת לחשבון מאסטר אחד לסחור בו זמנית בכמה חשבונות של לקוחות (חשבונות Slave), החשבון הראשי ישקף את האיזון, את ההון ואת הרווחיות הכולל, הזמין בחשבונות ה-Slave.
MAAM מבוסס על מערכת הקצאת מסחר שמבטיחה מחיר ביצוע זהה לכל הלקוחות, עסקאות שבוצעו בחשבון הראשי מפוצלות באופן אוטומטי בין חשבונות ה-Slave, תלוי במרווח הזמין (תהליך ההקצאה), אפשר להציב הוראות על חשבונות ה-Slave רק על ידי חשבון MAAM' העסקאות וההוראות מוצגות באופן מידי בחשבונות  ה-Slave.

יתרונותיו של MAAM ACCOUNT

  • מגוון רחב של מכשירי מסחר זמינים במט"ח, מדדים וסחורות.
  • כלי הקצאה גמיש המאפשר הקצאה יחסית לחשבונות של הלקוחות.
  • חבילת דיווח מקיפה למנהלי התיקים ולקוחותיהם.
  • תמחור בזמן אמת ונתוני שוק.
  • כלים לניהול סיכונים.
  • גישה בזמן אמת להוראות ולפוזיציות של לקוחותיך.

גרסת הדגמה לחשבון MAAM ACCOUNT

הירשם לחשבון MAAM חינם, וגלה את מלוא הפוטנציאל שלו.
שלח מייל עכשיו ל- [email protected]  או התקשר אלינו ישירות ל-03-7747770 מנהלי תיקים חייבים לקבל הסכמה מפורשת מכל לקוח באמצעות טופס – P.O.A. טופס זה יסופק להם על ידיFIRSTINDEX לפני כל פעילות של ניהול הלקוח.
כל חברה, או אדם פרטי, המבקשת לפעול כמנהל תיקים, חייבת ברישיון לניהול כספי לקוחות מהגוף הרגולטורי הרלוונטי בתחום השיפוט שלו, אם מנהל התיקים הפוטנציאלי מאמין שלא נדרש רישיון כזה, אזי עורך דין מוכשר ומוכר מתחום השיפוט חייב לספק חוות דעת משפטיות כדי לאמת עובדה זו.

שירותי BackOffice

FIRSTINDEX מספקת למנהלי התיקים מספר שירותי תמיכה בתוך – MAAM ACOUNT צוות התמיכה שלנו 24/5 יכול לסייע בכל אחד מהשירותים הבאים.

חשבונאות יומית

הלקוחות מקבלים באופן אוטומטי הודעה יומית, באמצעות דואר אלקטרוני, עם סיכום עסקה מפורט. לקוחות יכולים ליצור את הדוחות שלהם, קל מאוד ליצור דוחות לקוח מותאמים אישית דרך הגישה של המנהל, מה שמספק סקירה מפורטת יותר של עסקאות.

ניהול לקוחות

כמנהל תיקים, תקבל תמיכה ב-FIRSTINDEX לשילוב לקוחות חדשים וגיוסם.
  1. כמנהל תיקים, אתה נמצא בעמדה הטובה ביותר, כדי להדריך את הלקוחות שלך בתהליך פתיחת החשבון, עם זאת, צוות פתיחת החשבון שלנו יהיה זמין לסייע לך בכך.
  2. כאשר החשבון נפתח, כל לקוח יקבל הודעה בדואר אלקטרוני, לפי בקשתו של מנהל התיקים, יהיו החשבונות של הלקוחות צמודים לחשבון MAAM וציוד ה-MAAM  יהיה זמין, בכל עת, לקוחות יכולים להפקיד או למשוך כספים מהחשבון המנוהל שלהם.
טופס P.O.A שנחתם על ידי מנהל התיק והלקוח ניתן לביטול בכל עת.