יתרונות המסחר שלנו בסחורות

FIRSTINDEX מסחר בסחורות

 מסחר בחוזי הפרשים על סחורות

מסחר בחוזי הפרשים על מגוון רחב של סחורות מבורסות העולם החשובות. מחירי הסחורות מחושבים בהתאם למחירי הספוט בבורסות הסחורות החשובות בעולם.

בשני המסלולים הביטחונות למסחר נקבעים על ידיי FIRSTINDEX לכל סחורה בנפרד בהתאם לבורסה בה היא נסחרת, מחיר הספוט, סטיית התקן ההיסטורית ודרישת הביטחונות של הבורסה בה נסחרת הסחורה.

דרישת הביטחונות עבור חוזי הפרשים היא משתנה ותלויה מצד אחד במינוף שבחרת בפתיחת החשבון, ובערך החוזה של ה: CFD מצד שני. הביטחונות הללו יכולים להשתנות על ידי הכפלת רמת המחירים של המדד או הסחורה עם ערך המחיר שלה כפי שמפורט בטבלת החוזים שלנו. הסך הכללי זה ערך החוזה שהמינוף מיושם. ואז הסך הכל מומר למטבע של החשבון (עם שער החליפין הנוכחי).

חוזי ההפרשים ב:  FIRST INDEX מבוססים על חוזים עתידיים אשר יש להם תאריך תפוגה מסוים זה אומר שאין עלויות במידה ואתה משאיר את העסקה פתוחה בלילה, החוזה העתידי מגלם בתוכו כבר את הגורמים הללו. עם הפקיעה, כל הפוזיציות הפתוחות ייסגרו באופן אוטומטי במחיר הסגירה של החוזה הרלוונטי. אם ברצונך להמשיך לסחור במוצר אתה רק צריך לפתוח מחדש את הפוזיציה שלך במועד החוזה שאל את אחד מנציגנו על מנת לקבל פרטים נוספים.

ראה להלן עמדת הרשות לניירות ערך בנוגע למינוף

ביטחונות דרושים למסחר בסחורות:

Equivalent Underlying Quantity Margin Name in MT4 Quoted currency Market
CFD 1 = 100 barrels 1:100 BRENT USD Brent
CFD 1 = 100 barrels 1:100 WTI USD WTI
CFD 1 = 10 troy ounces 1:20 PLF5 USD Platinum Future
CFD 1 = 10 troy ounce 1:20 PAH5 USD Palladium Futures
CFD 1 = 1 Metric Ton 1:100 CCU4 USD US Cocoa Futures
CFD 1 = 10,000 LBS 1:100 CTZ4 USD US Cotton No. 2 Futures
  CFD 1 = 10 ounces 1:100 XAU/USD USD XAU/USD
 CFD 1 = 10 ounces 1:100 XAG/USD USD XAG/USD

חוזה הפרשים הינו מוצר פיננסי מתקדם (ממשפחת הנגזרים) המאפשר לסחור על תנודות המחירים של נכסים פיננסים שונים, מבלי לקנות או למכור ישירות את נכס הבסיס. המסחר בחוזה הפרשים הינו מסחר ממונף המתבצע על בסיס ביטחונות.

מחיר החוזה "נגזר" ממחיר הנכס בעת מסחרו בפועל בבורסה. בעת ביצוע עסקה בחוזה הפרשים הצדדים לא באמת מחזיקים בנכס, אלא מחזיקים בחוזה אשר מבטיח להם את הפרשי המחירים בין שער פתיחת העסקה לבין שער סגירת העסקה.

נכס הבסיס של חוזה ההפרשים יכול להיות כל מוצר פיננסי כגון: מניות, מדדים, איגרות חוב, סחורות, תעודות סל-ETN, קרנות נאמנות סחירות-ETF, מטבעות, ריביות או כל נכס בסיס אחר.

חוזה ההפרשים מהווה הסכם בין שני צדדים ליישב במזומן את ההפרש בין מחיר הפתיחה ומחיר הסגירה של עסקה במכשיר פיננסי כלשהו. מחיר החוזה מחקה את מחירו של נכס הבסיס אחריו הוא עוקב, ונקבע בהתאם למחירו של נכס הבסיס בשוק, ללא הצורך בהחזקה פיזית שלו. שינוי המחירים נקבע ישירות בהתאם למסחר בנכס הבסיס בבורסות העולם השונות או במסחר הבין בנקאי.

משמעות הדבר היא כי יש ביכולתנו לרכוש מוצרים פיננסיים יקרים בעלות של אחוזים בודדים ממחיר הנכס בשוק האמיתי, ובכך למעשה למנף את השקעתנו. המינוף מאפשר לסחור בסכומים גדולים מאוד ולהרוויח תשואות גבוהות מתנודות קטנות יחסית בשוק.

Trading Hours Market Name
Opens Sunday 23.00 to Friday 21.15. Gold – Spot Per 0.1
Opens Sunday 23.00 to Friday 21.15. Closed periods during the week at 22.15 to 23.00 Silver – Spot
Opens Sunday 23.00 to Friday 21.15. Closed periods during the week at 22.15 to 23.00 US Crude – Spot
Opens Monday 01.00 to Friday 21.15. Closed periods during the week at 23.00 to 01.00 Brent Crude Oil – Spot
Opens Monday 01.00 to Friday 21.15. Closed periods during the week at 22.15 to 01.00 Brent/US Crude – Spot Differential

FIRSTINDEX הינה חברת ברוקרז' המספקת פתרונות מתקדמים למסחר והשקעות. החברה משמשת כמתווך בין ספקי המחירים והנזילות הגדולים בעולם לבין הסוחר\משקיע. המחירים המוצגים בחשבון הלקוח מגיעים ישירות מספקי המחירים הגדולים בעולם ופעולות המסחר\השקעות מתבצעות ישירות מול בנקי השקעות הגדולים בעולם ללא עמלות נסתרות. אנו מספקים ללקוחותינו מחירים תחרותיים בעשרות אלפי מוצרים פיננסיים בשווקים הבינלאומיים.

FIRSTINDEX משקיעה מאמצים רבים ופועלת ללא לאות לסייע ללקוחותינו להצליח בתחומי המסחר וההשקעות. הפילוסופיה העסקית שלנו דוגלת בכך שלקוח מרוויח הינו לקוח נאמן אשר ימשיך לבצע את פעילויות המסחר וההשקעות שלו באמצעות החברה. רווחי החברה מפעילות המסחר\השקעות של לקוחותינו נובעים ממרווחי הסחר בלבד, ללא כל עמלות נסתרות.. פעולות המסחר של הלקוח מתבצעות ב- Abook (עסקאות בשוק האמיתי) דבר המגן עליו מפני זעזועים בלתי צפויים בשווקים.

 כספי המסחר\השקעות של לקוחותינו נמצאים בחשבון נאמנות  בבנק מזרחי בנפרד מכספי החברה, בשונה מחברות השקעות קונבנציונליות, בהן כספי הלקוח נמצאים בחברת ההשקעות.  הפרדת כספי הלקוחות מכספי החברה מספקת ביטחון כלכלי ללקוח.

יתרונות:

  • צוות שירות לקוחות אדיב, מקצועי, אמין, מיומן ומסור.
  • חברה יציבה ואמינה הפועלת בשקיפות מלאה אל מול הלקוחות.
  • שירותי מסחר והשקעות מתקדמים ללא עמלות נסתרות.
  • מגוון רחב של מערכות מסחר מתקדמות ומענה טכני ומקצועי לכל צרכי הלקוח.
  • מאות מוצרים פיננסיים שונים למסחר והשקעות.
  • שירות לקוחות 24 שעות ביממה לאורך כל שבוע המסחר.
  • גישה ישירה, מהירה ואמינה למגוון רחב של שווקים פיננסיים בינלאומיים.
  • סביבת מסחר מקצועית  בזמן אמת דרך האינטרנט.
  • אפליקציות מתקדמות לטלפונים חכמים ולטאבלטים.
כלים יחודיים למסחר והשקעות במגוון עצום של שווקים ומכשירים פיננסים בשילוב עם פלטפורמות המסחר המתקדמות בעולם מספקים ללקוחותינו מגוון רחב של יתרונות, אשר הופכים את חווית המסחר לפשוטה ומהנה!